Plecak Manfrotto Advanced III Befree (MBMA3-BP-BF)
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak Manfrotto Advanced III Befree - ogromna przestrzeń na sprzęt
Dolna komora plecaka przeznaczona jest na sprzęt fotograficzny, dostęp do niej znajduje się po stronie pleców. Bez problemów pomieści aparat wielkości Canon 5D Mark IV z założonym 70-200/2.8 i nawet 6 dodatkowych obiektywów. Górna część plecaka przeznaczona jest na mniejsze rzeczy osobiste lub akcesoria, które możesz wygodnie zorganizować w kieszonkach. Zarówno laptopa (do 15''), jak i tablet (do 9,7'') możesz bezpiecznie przenosić w dedykowanych kieszeniach w przedniej części.
Plecak Manfrotto Advanced III Befree - gotowy na każde warunki
Cała kolekcja Manfrotto Advanced III wyposażona została nowoczesny system ochrony M-Guard™. System ten to przegrody wykonane ze specjalnej, gęstej pianki EVA, która znakomicie absorbuje uderzenia, a jednocześnie może być cieńsza niż rozwiązania stosowane do tej pory. Specjalny kształt przegród umożliwia zaginanie, dzięki czemu możesz lepiej wykorzystać miejsce wewnątrz torby. Wszystkie zewnętrzne materiały są wodoodporne, a na trudniejsze warunki pogodowe dołączony jest pokrowiec przeciwdeszczowy. Na zewnątrz plecaka znajduje się pasek, dzięki któremu możesz przytroczyć do niego statyw. Na drugim boku zaprojektowano chowaną kieszeń, dedykowaną na statyw kolekcji Befree. Wygodne szelki i regulowany pasek piersiowy pozwalają rozłożyć ciężar plecaka, zwiększając komfort użytkowania.
Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Tkanina syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Wymiary bagażu podręcznego w samolocie, szelki i regulowany pasek, chowana kieszeń na statyw podróżny, |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec przeciwdeszczowy |
| Wymiary zewnętrzne | 33 x 21 x 49 cm |
| Wymiary wewnętrzne | komora główna: 25 x 14 x 44 cm, przestrzeń na aparat: 25 x 14 x 27 cm |
| Waga | 1.22 kg |
| Kod sklepu (SKU) | MBMA3-BP-BF |
| Kod producenta (EAN) | 8024221721744 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.