towar niedostępny
Dostępny
Opis
Plecak HP Active do laptopów 15,6" szary
Od rana do wieczora, niezależnie od tego, co robisz, możesz liczyć na jego niezawodną wytrzymałość. Twój laptop będzie całkowicie bezpieczny w wyściełanej przegrodzie, która pomieści dowolne urządzenie z ekranem o przekątnej do 39,62 cm (15,6″). Tkanina wodoodporna pomaga chronić Twój sprzęt przed uszkodzeniem. Wygoda noszenia nawet przez długi czas dzięki wyściełanej i oddychającej konstrukcji.
Ciesz się dodatkową przestrzenią do przechowywania
Karabińczyki oraz dwie kieszenie na butelki z wodą sprawiają, że możesz nosić ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki przedniej kieszeni zapinanej na zamek błyskawiczny i dedykowanej kieszeni na tablet możesz mieć pewność, że wszystko znajduje się na swoim miejscu.

Specyfikacja
| Zastosowanie | Laptopy do 15,6" |
| Materiał | Tworzywo sztuczne wodoodporne |
| Kolor | Szary |
| Waga | 520 g |
| Wymiary | 46 × 30 × 14 cm |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe kieszenie dla lepszej organizacji |
| Kod sklepu (SKU) | 1LU23AA |
| Kod producenta (EAN) | 190781611905 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.