Plecak fotograficzny ThinkTank Urban Approach 15 czarny
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Plecak fotograficzny ThinkTank Urban Approach 15 - skrojony na miarę bezlusterkowców
Plecak Urban Approach 15 został zaprojektowany z myślą o fotografach korzystających z szerokiego spektrum akcesoriów bezlusterkowych. W jego wnętrzu znajdziemy miejsce dla dwóch aparatów z zamocowanymi obiektywami oraz regulowane przegródki na dodatkowe obiektywy. Możliwość regulacji komór lub ich usunięcie stwarza możliwość przygotowania przestrzeni na rzeczy osobiste. Tylna ścianka plecaka z wyściełaną kieszenią pomieści laptopa o przekątnej 15”. Dodatkowo obok można umieścić tablet o przekątnej 10”. We wnętrzu klapy znajdują się prześwitujące kieszenie, w których schowamy dodatki i akcesoria.

Plecak na bezlusterkowca
Plecak Urban Approach 15 został wykonany z wysokiej jakości materiałów, m. in. nylonu 1680D i 420D, których wierzch przykrywa podwójna warstwa z poliuretanu. Plecak posiada kilka przydatnych funkcjonalności jak miejsce na statyw oraz uchwyt "pass-through", dzięki któremu przymocujemy go do walizki podróżnej ze standardową rączką. Do schowania telefonu lub portfelu posłuży nam przednia kieszeń. Napój pomieścimy w elastycznej kieszeni bocznej. Design plecaka wzbogacono o wstawki ze skóry BBG. Regulowany pasek, solidne szelki, profilowany tylny panel z poprawionym przepływem powietrza zapewnią nam komfort użytkowania przez cały dzień.

Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Nylon 1680D i 420D z podwójną powłoką z poliuretanu |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Miejsce na statyw , uchwyt "pass-through" do przymocowania do walizki, wstawki ze skóry BBG, regulowany pasek, profilowany tylny panel z przepływem powietrz |
| Wymiary zewnętrzne | 28 x 46,5 x 18 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 24 x 41,5 x 13,5 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 720853 |
| Kod producenta (EAN) | 874530008535 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.