Plecak fotograficzny Lowepro Flipside Trek BP 450 AW szary
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak fotograficzny Lowepro Flipside Trek BP 450 AW szary
Stworzony dla fotografów, którzy potrzebują wszechstronnego pakietu do ochrony lustrzanki cyfrowej i sprzętu podczas wypraw w plener. Flipside Trek zapewnia idealną równowagę między przegrodą na aparat i otwartą przestrzenią na rzeczy osobiste. Posiada także wszystkie funkcje, których oczekujesz od plecaka outdoorowego.

Poręczny plecak fotograficzny
Model BP 450 AW mieści zestaw: lustrzanka cyfrowa (z uchwytem na baterie) i dołączony obiektyw (taki jak Canon EOS 1D X Mark II z 70-200 mm f2,8) oraz 2-3 dodatkowe obiektywy, lampa błyskowa i akcesoria. Nowy panel na zawiasach w Flipside Trek umożliwia jeszcze łatwiejszy dostęp do sprzętu bez zdejmowania plecaka. System zawieszenia i paski ActiveZone™ sprawiają, że noszenie jest łatwe. Wentylowany tylny panel pomoże Ci zachować chłód.

Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Szary |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | System zawieszenia i paski ActiveZone, wentylowany tylny panel |
| Wymiary zewnętrzne | 31 x 24 x 54 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 16 x 27 x 48 cm |
| Waga | 1.69 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LP37016 |
| Kod producenta (EAN) | 56035370168 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.