Plecak fotograficzny Lowepro Flipside Trek BP 350 AW szary
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak fotograficzny Lowepro Flipside Trek BP 350 AW szary
Stworzony dla fotografów, którzy potrzebują wszechstronnego pakietu do ochrony lustrzanki cyfrowej i sprzętu podczas wypraw w plener. Flipside Trek zapewnia idealną równowagę między przegrodą na aparat i otwartą przestrzenią na rzeczy osobiste. Posiada także wszystkie funkcje, których oczekujesz od plecaka outdoorowego.

Poręczny plecak fotograficzny
Model BP 350 AW mieści zestaw lustrzanki cyfrowej z dodatkowymi obiektywami i 10-calowym tabletem. Odchylana pokrywa zapewnia dostęp do aparatu od strony korpusu. Plecak posiada dzielone przegródki i otwartą przestrzeń w górnej części na przedmioty osobiste. System ActivZone™ zapewnia komfort noszenia przez cały dzień.

Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Szary |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | System zawieszenia i paski ActiveZone, wentylowany tylny panel |
| Wymiary zewnętrzne | 28 x 20 x 51 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 23 x 14 x 26 cm |
| Waga | 1.4 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LP37015 |
| Kod producenta (EAN) | 56035370151 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.