Plecak fotograficzny Lowepro Flipside Backpack 400 AW III czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak na aparat Lowepro Flipside Backpack 400 AW III
Flipside Backpack 400 AW III marki Lowepro to najpopularniejszy model plecaka dla fotografów, który został przeprojektowany z myślą o miłośnikach pleneru. Wytrzymałe materiały i powłoka PU na froncie zapewniają niezrównaną wytrzymałość i ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, wilgocią i ścieraniem. Ulepszony dostęp od tyłu umożliwia szybkie i łatwe dotarcie do komory aparatu, jednocześnie zabezpieczając sprzęt na nierównym terenie - wystarczy zdjąć go, położyć i rozsunąć tylny panel, aby uzyskać pełny dostęp do sprzętu. Nowy dostęp boczny stanowi drugi punkt dostępu, umożliwiając szybkie zmiany obiektywu.

Plecak Flipside Backpack 400 AW III - niezawodna ochrona dla Twojego sprzętu
Plecak Flipside 400 AW III wyposażony jest w ulepszone zamki YKK® o średnicy 10 mm, które zapewniają łatwe i szybkie otwieranie, powłoki EVA dostarczają zwiększonego zabezpieczenia dla cennego sprzętu, gdy torba jest postawiona na ziemi. Wszystko to, w połączeniu z pokrowcem All Weather AW Cover™, chroniącym sprzęt przed deszczem, śniegiem, kurzem i piaskiem, gwarantuje najwyższy poziom ochrony. Plecak pomieści lustrzankę cyfrową lub aparat bezlusterkowy z uchwytem portretowym z obiektywami lub kompaktowym dronem, a także kompaktowy statyw, laptop 15'' i tablet 10”. Dodatkowo, plecak wyposażony jest w przedni panel do przechowywania rzeczy osobistych oraz wyjmowany, wyściełany pokrowiec na akcesoria.

Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pojemność: 20 L, kieszeń CradleFit™ na laptopa 15”. |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec przeciwdeszczowy |
| Wymiary zewnętrzne | 33 x 24 x 48 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 28 x 14 x 41 cm |
| Waga | 1.7 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LP37352 |
| Kod producenta (EAN) | 56035373527 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.