Plecak fotograficzny Lowepro Fastpack BP 250 AW III szary
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak fotograficzny Lowepro Fastpack BP 250 AW III szary
Seria Fastpack od lat cieszy się zaufaniem w podróży. Lekka konstrukcja nowej generacji obejmuje zwiększoną ochronę dzięki All Weather AW Cover ™ i tkaninom powlekanym PU, które chronią przed brudem, ścieraniem i wilgocią, podczas gdy komora CradleFit ™ chroni przed uderzeniami. Trzy główne strefy przechowywania, pas biodrowy i innowacyjny 2-stopniowy dostęp QuickDoor ™ pomagają utrzymać porządek, wygodę i gotowość do tempa współczesnych podróży.

Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Szary |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pojemność: 20,5 L, kieszeń CradleFit chroni 13" laptop i 10" tablet, powłoka All Weather AW Cover |
| Wymiary zewnętrzne | 31.5 x 20 x 54 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 30 x 19 x 53 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LP37332 |
| Kod producenta (EAN) | 56035373329 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.