Lornetka OM System 8x40 S zawiera pokrowiec
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Lornetka OM System 8x40 S zawiera pokrowiec
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 40 mm |
| Kątowe pole widzenia | 8,2° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 5 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 4 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Wymiary | 183 × 142 × 60 mm (szer. x dł. x wys.) |
| Waga | 715 g |
| Kod sklepu (SKU) | V656019BU000 |
| Kod EAN | 4545350054984 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.