Zestaw mikrofonowy OM SYSTEM ME30W
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Zestaw mikrofonowy OM SYSTEM ME30W
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Elektretowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -35 dB przy 1 kHz (0 dB = 1 V/Pa) |
| Impedancja | 2,2 kOhm |
| Złącza | Jack TRS 3,5 mm (1 szt.) |
| System mocowania | Statyw biurkowy |
| Zasilanie | Zewnętrzne, 2.7V, przez TRS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 12.2 x 64 mm |
| Waga | 54 g (mikrofon) |
| Akcesoria dodatkowe | Miękki futerał do przenoszenia |
| Kod sklepu (SKU) | N2274426 |
| Kod producenta (EAN) | 4545350010997 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.