Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Telekom Speedport 7 Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Telekom Speedport 7 Biały - White
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Wzmacniacz sygnału Wi-Fi |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 6760 Mbit/s |
| Pasma częstotliwości | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Porty | 1 x interfejs Ethernet LAN (1 Gbit/s) |
| Wymiary | 112 x 73 x 73 mm |
| Waga | 220 kg |
| Kolor | Szary |
| Dodatkowe informacje | Aplikacja Mein Magenta, Możliwość połączenia z 4 innymi urządzeniami Mesh, Szyfrowanie WPA2, WPA3 w trybie mieszanym, Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X). |
| Kod sklepu (SKU) | 40824381 |
| Kod producenta (EAN) | 4025125546758 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.