Uchwyt samochodowy z ładowarką Baseus Big Energy Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Uchwyt samochodowy z ładowarką Baseus Big Energy Czarny - Black
Czarny uchwyt samochodowy Baseus Big Energy zapewnia pewny chwyt telefonu i jest idealną ładowarką samochodową do utrzymania energii w podróży. Wykorzystując technologię magnetyczną, ten stabilny uchwyt gwarantuje szybkie ładowanie i maksymalny komfort użytkowania w samochodzie.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Większość smartfonów, które wspierają standard Qi. |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| Rodzaj uchwytu | Magnetyczny. |
| Wykończenie | Metal, szkło, silikon, plastik |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Liczba magnesów: 16, moc: 15W, wejście: 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.67A, kompatybilność: iPhone z funkcją MagSafe, mocowanie: taśma dwustronna, regulacja 360 stopni. |
| Wysokość | 90,2 mm |
| Szerokość | 34,6 mm |
| Głębokość | 63 mm |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | WXJN-01 |
| Kod producenta (EAN) | 6953156206861 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.