Uchwyt samochodowy USAMS US-CD133 10 W Automatic Zielony - Green
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Uchwyt samochodowy USAMS US-CD133 10 W Automatic Zielony - Green
Specyfikacja
| Kompatybilność | Urządzenia o przekątnej ekranu od 4,7" do 6,5" |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Zasilanie | Obsługa Quick Charge do 10 W |
| Mocowanie | Kratka wentylacyjna |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt zaciskowy (ramionowy) |
| Wykończenie | ABS + PC z silikonem ochronnym |
| Kolor | Zielony |
| Dodatkowe informacje | Obrotowa głowica, Uchwyt wykrywa urządzenia i automatycznie blokuje ramiona, Odległość indukcyjna 8 mm. |
| Waga | 210 g |
| Kod sklepu (SKU) | USA000779 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444988825 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.