Uchwyt samochodowy Beline BLNMH01 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Uchwyt samochodowy Beline BLNMH01 Czarny - Black
Specyfikacja
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Mocowanie | Kratka wentylacyjna |
| Rodzaj uchwytu | Magnetyczny uchwyt na kratkę (megnet + blaszka) |
| Wykończenie | ABS |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Ząbki na klamrze zapewniające stabilny uchwyt, Dwie blaszki o wymiarach 45x45 mm i 45x65 mm, Obrotowa konstrukcja. |
| Wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| Głębokość | 78 mm |
| Akcesoria dodatkowe | 2 x Metalowe blaszki. |
| Kod sklepu (SKU) | BELI02845 |
| Kod producenta (EAN) | 5905359815303 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.