Uchwyt samochodowy Beline BLNCH03 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Uchwyt samochodowy Beline BLNCH03 Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smatfony o szerokości ok. 4,5–8,5 cm. |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Mocowanie | Kratka wentylacyjna |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt zaciskowy (ramionowy) |
| Wykończenie | ABS, Silikon |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 65 mm |
| Szerokość | 75 mm (Rozstaw ramion: 53-83 mm) |
| Głębokość | 33 mm |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | BELI02846 |
| Kod producenta (EAN) | 5905359815310 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.