Uchwyt samochodowy Araree AR60-01798A 15 W MagSafe Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Uchwyt samochodowy Araree AR60-01798A 15 W MagSafe Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smartfoy z technologią MagSafe |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Zasilanie | Moc ładowania: 15W |
| Mocowanie | Kratka wentylacyjna |
| Wykończenie | ABS + PC, Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | System chłodzenia z elementem Peltiera, Regulacja kąta nachylenia, Obrót 360°, Magnes neodymowy N52, Certyfikat bezpieczeństwa. |
| Wysokość | 97,5 mm |
| Szerokość | 64 mm |
| Głębokość | 44,8 mm |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C do USB-C (1m.), Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ARA000118 |
| Kod producenta (EAN) | 8809857678002 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.