Uchwyt samochodowy 3mk MagHolder Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Uchwyt samochodowy 3mk MagHolder Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smartfoy z technologią MagSafe |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Mocowanie | Kratka wentylacyjna |
| Wykończenie | ABS + PC, Silikon, Magnesy |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | 16 silnych magnesów, Ruchoma i obrotowa głowica (obrót 360°); Uchwyt przeznaczony dla iPhonów z MagSafe, natomiast dzięki 3 pierścieniom będzie kompatybilny również ze smartfonami bez wspomnianej technologii. |
| Wysokość | 10.2 mm |
| Szerokość | 8 mm |
| Głębokość | 4.2 mm |
| Waga | ~ 86 g |
| Akcesoria dodatkowe | 1 x Zaczep do kratki nawiewu, 3 x Samoprzylepny pierścień magnetyczny, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 3M004706 |
| Kod producenta (EAN) | 5903108497077 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.