Uchwyt rowerowy USAMS ZJ082 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Uchwyt rowerowy USAMS ZJ082 Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Uchwyt: Smartfony o przekątnej 4,7 do 7,2 cala; Rama roweru: Kierownice o średnicy 22-35 mm, Trzpień Lusterek 8-16 mm. |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Mocowanie | Rama roweru |
| Wykończenie | ABS, Silikon |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Załączona antypoślizgowa guma stabilizująca telefon, Silny chwytak. |
| Wysokość | 159 mm |
| Szerokość | 87 mm |
| Głębokość | 140 mm |
| Waga | ~150 g |
| Kod sklepu (SKU) | USA001667 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444950464 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.