Uchwyt rowerowy Beline BLNBH01 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Uchwyt rowerowy Beline BLNBH01 Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Uchwyt: Smartfony o szerokości 50-98 mm; Rama roweru: Kierownice o średnicy 18-30 mm. |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Mocowanie | Rama roweru |
| Wykończenie | PC, ABS, Silikon |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Załączona antypoślizgowa guma stabilizująca telefon, Silny chwytak. |
| Wysokość | 105 mm |
| Szerokość | 68 mm |
| Głębokość | 115 mm |
| Waga | 146 g |
| Akcesoria dodatkowe | 2 x Silikonowy pasek. |
| Kod sklepu (SKU) | BELI02292 |
| Kod producenta (EAN) | 5905359815273 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.