towar niedostępny
Dostępny
Opis
Transmiter Godox TX3-XLR Plug-On XLR
Specyfikacja
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 40 Hz - 18 kHz |
| Zasilanie | 2 x bateria AA (brak w zestawie) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1,07 x 2,1 x 3,4 cm |
| Waga | 158 g |
| Dodatkowe informacje | Podświetlany ekran OLED o regulowanej jasności, 96 ręcznie wybieranych częstotliwości, dwa poziomy mocy transmisji RF, maksymalna moc nadawania: 18 dBm, syntezator PLL sterowany kwarcem, opóźnienie głosu: 12 milisekund. |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_006811 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344219706 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.