Termometr cyfrowy Motorola TE-93 Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Termometr cyfrowy Motorola TE-93 Niebieski - Blue
Termometr bezdotykowy na podczerwień Motorola TE-93 zapewnia szybki i precyzyjny pomiar temperatury ciała bezdotykowo w zaledwie 2 sekundy. Wyposażony w alarm gorączkowy, podświetlany wyświetlacz i funkcję pamięci do 32 pomiarów, jest idealny do szybkiego i higienicznego monitorowania temperatury w domu. Dzięki zakresowi pomiaru 3-5 cm oraz intuicyjnej obsłudze, Motorola TE-93 to niezawodny termometr na podczerwień dla całej rodziny.
Specyfikacja
| Typ pomiaru | Bezdotykowy |
| Czas pomiaru | 2 s |
| Zasilanie | 2 × baterie AA (1,5 V), napięcie 3 V |
| Dodatkowe informacje | Bezkontaktowy pomiar na podczerwień, alarm gorączkowy (powyżej 37,5st.C), podświetlany wyświetlacz, możliwość zapisu do 32 pomiarów wstecz, zakres pomiaru od 3 do 5 cm. |
| Certyfikaty i normy | Stopień ochrony IP22 |
| Wymiary | 152,9 × 109,6 × 44,0 mm |
| Waga | 95 g (bez baterii), 141,5 g (z bateriami) |
| Kod sklepu (SKU) | MOT000021 |
| Kod producenta (EAN) | 5055374709214 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.