System transmisji obrazu DJI O4 Unit Pro
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
System transmisji obrazu DJI O4 Unit Pro
Specyfikacja
| Kompatybilność | Betaflight 4.3.0+, DJI Goggles 3 + DJI FPV Remote Controller 3, DJI Goggles N3 + DJI FPV Remote Controller 3, DJI Goggles 2/DJI Goggles Integra + DJI FPV Remote Controller 2 |
| Format nagrywania wideo | MP4 |
| Zasilanie | 7.4-26.4 V |
| Typ akumulatora | Litowo-polimerowy |
| Zalecane karty microSD | U3 A2 V30 microSDXC |
| Temperatura pracy | Od -10°C do 40°C |
| Dodatkowe informacje | Pole widzenia: ~155°, Podgląd na żywo: 1080p/100FPS H.265, Pamięć wbudowana: 4 GB |
| Wymiary | 33,5 x 33,5 x 13 mm |
| Waga | 32 g |
| Kod sklepu (SKU) | FP.0000023301 |
| Kod EAN | 6941565997449 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.