System nawadniania solarny RainPoint HTP115FR + HWG023WRF Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
System nawadniania solarny RainPoint HTP115FR+HWG023WRF Biały - White
Specyfikacja
| Model | HTP115FR + HWG023WRF |
| Przepływ wody | 750 ml/min |
| Ciśnienie robocze | ≥0,3 bara |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2600 mAh; Zasilanie solarne, Moc wyjściowa panelu słonecznego: 5 V 1,5 W |
| Łączność | Wi-Fi 2,4 GHz, Aplikacja RainPoint Home. |
| Temperatura pracy | 3°C ~ 50°C |
| Dodatkowe informacje | Maksymalna wysokość podnoszenia: 4m; Maksymalna ilość podlewanych roślin: 10; Funkcja „Stop Plan Moisture”, Zawór zwrotny i antysyfonowy, Alert o niskim poziomie baterii i kontrolowanie wilgotności gleby. |
| Wdoszczelność | IP54 |
| Kolor | Biały |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel ładowania USB, Rurka 10 m, Rurka 3 m, Filtr, 3 x Końcówki do rurki, 10 x Emiter, 10 x złączka typu T Barb, Złączka krzyżowa, Zawór zwrotny, Bramka Wi-Fi, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | HTP115FR |
| Kod producenta (EAN) | 5907085528588 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.