System mikrofonowy bezprzewodowy Godox Virso M2 2.4GHz
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
System mikrofonowy bezprzewodowy Godox Virso M2 2.4GHz
Bezprzewodowy system mikrofonowy Godox Virso M2 2,4 GHz, wyposażony w dwa nadajniki i odbiornik, zapewnia profesjonalną jakość dźwięku dla filmowców i vlogerów. Kluczowe cechy to bardzo duży zasięg 200 m, funkcja ścieżki bezpieczeństwa -6 dB oraz wbudowane gniazdo MicroSD w nadajnikach do lokalnego nagrywania zapasowego, co maksymalizuje bezpieczeństwo i elastyczność nagrań audio.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Wielokierunkowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 18 kHz |
| Czułość | -32dB±2dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 120 dB |
| Szumy | 70dB lub wiecej |
| Zakres dynamiki | 90 dB |
| Złącza | USB - C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Wbudowana bateria litowa |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 50 x 50 x 16 mm (nadajnik), 52 x 50 x 16 mm (odbiorniki) |
| Waga | 33 g (nadajnik), 39/40 g (odbiorniki) |
| Dodatkowe informacje | Czas pracy: 13 h (nadajnik), 17 h (odbiorniki), zasięg: do 200 m, cyfrowa transmisja 2.4 GHz, wyświetlacz TFT, pojemność baterii: 400mAh (nadajnik), 600mAh (odbiorniki), wyposażony we wbudowane mikrofony w nadajniku i odbiorniku, do 40h pracy z etui. |
| Akcesoria dodatkowe | W zestawie: 2x nadajnik, 1x odbiornik, 2x mikrofon krawatowy Lavalier, 2x osłona przeciwwiatrowa, 1x kabel 3 w 1 USB-C, 1x kabel 3.5 mm TRRS, 1x kabel 3.5 mm TRS, etui ładujące. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_011403 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344227237 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.