System mikrofonowy bezprzewodowy Godox Movelink UC2 2.4GHz
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
System mikrofonowy bezprzewodowy Godox Movelink UC2 2.4GHz
Bezprzewodowy system mikrofonowy Godox MoveLink UC2 2.4GHz z odbiornikiem USB-C to kompaktowe rozwiązanie dla twórców używających smartfonów i tabletów. Ten bezprzewodowy mikrofon z odbiornikiem zapewnia czysty, wielokierunkowy dźwięk, skutecznie redukując szumy, dzięki czemu jest idealny do vlogowania, streamingu i wywiadów, gwarantując naturalne audio bez utraty szczegółów.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Wielokierunkowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 20 kHz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 120 dB |
| Szumy | 70dB lub więcej |
| Zakres dynamiki | 100dBA (przedwzmacniacz mikrofonowy) |
| Złącza | USB - C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Wbudowana bateria litowa |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 50 × 40 × 14 mm (system mikrofonowy), 163 x 66 x 28 mm (etui łądujące) |
| Waga | 27 g (system mikrofonowy), 129 g (etui ładujące) |
| Dodatkowe informacje | Czas pracy: 6 godzin, zasięg: do 50 m, cyfrowa transmisja 2.4 GHz, wyświetlacz TFT, pojemność baterii: 300mAh, |
| Akcesoria dodatkowe | W zestawie: 2x nadajnik, 1x odbiornik, 2x mikrofon krawatowy Lavalier, 2x osłona przeciwwiatrowa, 1x kabel TRS do TRS 3,5 mm, 3x kabel USB typu C, 1x etui służące jako ładowarka |
| Kod sklepu (SKU) | FT_006798 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344220528 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.