System mikrofonowy bezprzewodowy Godox Movelink UC1 2.4GHz
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
System mikrofonowy bezprzewodowy Godox Movelink UC1 2.4GHz
Bezprzewodowy system mikrofonowy Godox MoveLink UC1 2.4GHz to ultra kompaktowe i proste rozwiązanie do rejestracji dźwięku dla jednego użytkownika, zaprojektowane specjalnie do urządzeń mobilnych z portem USB-C. Zapewnia wysokiej jakości transmisję cyfrową na odległość do 50 m i jest idealny dla vlogerów i twórców treści mobilnych, oferując czysty dźwięk przy minimalnym, dyskretnym sprzęcie.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Wielokierunkowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -32 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 100 dB |
| Szumy | 70dB lub więcej |
| Zakres dynamiki | 100dBA (przedwzmacniacz mikrofonowy) |
| Złącza | 1 x 3,5 mm TRS (złącze wyjściowe), 1 x 3,5 mm TRS (złącze mikrofonu), USB-C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy wbudowany, ładowanie przez port USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 50 x 40 x 14 mm (system mikrofonowy) |
| Waga | 27 g (system mikrofonowy) |
| Dodatkowe informacje | Czas pracy: 6 godzin, zasięg: do 50 m, cyfrowa transmisja 2.4 GHz, wyświetlacz TFT, pojemność baterii: 300mAh, system pozwala na użycie do 8 zestawów MoveLink na planie w tym samym czasie. |
| Akcesoria dodatkowe | W zestawie: 2x nadajnik, 1x odbiornik, 2x mikrofon krawatowy Lavalier, 2x osłona przeciwwiatrowa, 1x kabel TRS do TRS 3,5 mm, 3x kabel USB typu C, 1x etui służące jako ładowarka |
| Kod sklepu (SKU) | FT_006797 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344220511 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.