System mikrofonowy bezprzewodowy Godox Movelink M1 2.4GHz
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
System mikrofonowy bezprzewodowy Godox Movelink M1 2.4GHz
System mikrofonowy Godox MoveLink M1 2.4GHz to ultra kompaktowe i przenośne rozwiązanie do bezprzewodowej rejestracji dźwięku dla jednego prezentera, idealne dla vlogerów, dziennikarzy mobilnych i twórców wideo. Zestaw, składający się z jednego nadajnika i dwukanałowego odbiornika, wykorzystuje cyfrową transmisję 2,4 GHz, oferując stabilny zasięg 50 m oraz możliwość użycia wbudowanego mikrofonu lub dołączonego mikrofonu krawatowego.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Wielokierunkowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 18 kHz |
| Czułość | -32dB±2dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 120 dB |
| Szumy | 70dB lub wiecej |
| Zakres dynamiki | 90 dB |
| Złącza | USB - C, jack 3,5 mm |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Wbudowana bateria litowa |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 50 x 50 x 16 mm (nadajnik), 52 x 50 x 16 mm (odbiorniki) |
| Waga | 33 g (nadajnik), 39/40 g (odbiorniki) |
| Dodatkowe informacje | Czas pracy: 13 h (nadajnik), 17 h (odbiorniki), zasięg: do 200 m, cyfrowa transmisja 2.4 GHz, wyświetlacz TFT, pojemność baterii: 400mAh (nadajnik), 600mAh (odbiorniki), wyposażony we wbudowane mikrofony w nadajniku i odbiorniku, do 40h pracy z etui ładuj |
| Akcesoria dodatkowe | W zestawie: 1x nadajnik, 1x odbiornik, 1x mikrofon krawatowy Lavalier, 1x osłona przeciwwiatrowa, 2x kabel USB-C, 1x kabel 3.5 mm TRRS, 1x kabel 3.5 mm TRS. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_006795 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344221969 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.