System mikrofonowy bezprzewodowy Godox MoveLink II M1
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
System mikrofonowy bezprzewodowy Godox MoveLink II M1
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -32 dB ± 2 dB. |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 120 dB |
| Szumy | > 70 dB |
| Zakres dynamiki | 100 dB |
| Złącza | 1 x 3,5 mm TRS (złącze wyjściowe), 1 x 3,5 mm TRS (złącze mikrofonu), USB-C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator, ładowanie przez port USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5,2 x 4,2 x 1,6 cm |
| Waga | 27 g (oba moduły) |
| Dodatkowe informacje | Redukcja szumów (Noise Reduction), poszerzony zasięg do 100 m (na otwartej przestrzeni), niska latencja (<6 ms), czas pracy do 10 godzin (TX), 9 godzin (RX). |
| Akcesoria dodatkowe | Nadajnik, odbiornik, mikrofon krawatowy Lavalier, osłona przeciwwiatrowa, kabel TRS do TRS 3,5 mm, kabel TRS do TRRS 3,5 mm, 2x kabel USB typu C, 2x magnetyczne klipsy, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_010670 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344226766 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.