System mikrofonowy bezprzewodowy Godox MoveLink II M1 Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
System mikrofonowy bezprzewodowy Godox MoveLink II M1 Biały - White
MovieLink II M1 to bezprzewodowy i kompaktowy system mikrofonowy stworzony dla szerokiej grupy twórców. Kompleksowe rozwiązanie umożliwiające nagrywanie dźwięku do aparatu lub telefonu z gniazdem wejściowym 3,5 mm. Nadajnik i odbiornik są wyposażone w wewnętrzny akumulator ładowany przez USB-C oraz wygodny klips, dzięki któremu nadajnik można przymocować do klapy marynarki, koszuli lub uchwytu aparatu. Zasięg pracy zestawu wynosi blisko 100 metrów. Wbudowany akumulator w nadajniku zapewnia do 10 godzin pracy, zaś w odbiorniku do 8 godzin. Częstotliwość pracy urządzeń to 2,4 GHz.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -32 dB ± 2 dB. |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 120 dB |
| Szumy | > 70 dB |
| Zakres dynamiki | 100 dB |
| Złącza | 1 x 3,5 mm TRS (złącze wyjściowe), 1 x 3,5 mm TRS (złącze mikrofonu), USB-C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator, ładowanie przez port USB-C |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 5,2 x 4,2 x 1,6 cm |
| Waga | 27 g (oba moduły) |
| Dodatkowe informacje | Redukcja szumów (Noise Reduction), poszerzony zasięg do 100 m (na otwartej przestrzeni), niska latencja (<6 ms), czas pracy do 10 godzin (TX), 9 godzin (RX). |
| Akcesoria dodatkowe | Nadajnik, odbiornik, mikrofon krawatowy Lavalier, osłona przeciwwiatrowa, kabel TRS do TRS 3,5 mm, kabel TRS do TRRS 3,5 mm, 2x kabel USB typu C, 2x magnetyczne klipsy, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_010672 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344227831 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.