Suszarko-lokówka Dyson multi-styler Airwap i.d. Straight+Wavy (Gift Edition) Różowo-złota - Ceramic Pink/Rose Gold
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Suszarko-lokówka Dyson multi-styler Airwap i.d. Straight+Wavy (Gift Edition) Różowo-złota - Ceramic Pink/Rose Gold
Specyfikacja
| Moc | 1300 W |
| Napięcie | 120 V |
| Przepływ powietrza | 13.5 l/s |
| Liczba poziomów temperatury | 3 |
| Liczba prędkości przepływu powietrza | 3 |
| Jonizacja | Tak |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Funkcje | Przeznaczenie: do włosów prostych i falowanych, Automatyczne wyłączenie, Kontrola temperatury (max o 150°C), Nawiew zimnego powietrza, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Dodatkowe informacje | Bluetooth + Aplikacja MyDyson, Technologia i.d. curl (automatyczna sekwencja stylizacji), Silnik cyfrowy Dyson V9, efekt Coanda (stylizacja powietrzem) |
| Rodzaje nasadek | Końcówka stożkowa, Długa końcówka cylindryczna do fal 40 mm, Końcówka do szybkiego podsuszania, Końcówka 2w1 (suszenie + wygładzanie), Duża okrągła szczotka nadająca objętość, Szczotka do modelowania i wygładzania włosów cienkich |
| Wymiary | 27,2 x 4,1 x 4,8 cm |
| Waga | ~550 g |
| Dołączone akcesoria | Końcówki, eleganckie etui do przechowywania, szczoteczka do czyszczenia filtra |
| Kod sklepu (SKU) | 601848-01 |
| Kod producenta (EAN) | 5025155117187 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.