Subwoofer Edifier Airpulse SW8 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Subwoofer Edifier Airpulse SW8 Czarny - Black
Ten aktywny subwoofer Edifier Airpulse SW8 dostarcza potężny i precyzyjny bas o mocy 170W (szczytowej) dzięki 8-calowemu przetwornikowi długiego skoku i wzmacniaczowi klasy D, idealnie uzupełniając systemy kina domowego. Dzięki regulacji filtra dolnoprzepustowego, fazy i wzmocnienia oraz złączom RCA/LFE, ten głośnik do komputera lub telewizora oferuje audiofilską precyzję i elastyczną integrację w każdym pomieszczeniu.
Specyfikacja
| Moc | 160 W |
| Rodzaje złączy | RCA |
| Dodatkowe informacje | Wyposażony w 8-calowy głośnik o długim skoku i wzmacniacz klasy D o mocy szczytowej 170 W, zakres częstotliwości: 25 Hz - 160 Hz, częstotliwość podziału: 30 Hz - 160 Hz, poziom wejścia 120mV - 2V. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel audio RCA, zasilacz, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 377 mm |
| Szerokość | 278 mm |
| Grubość | 295 mm |
| Waga | 9800 g |
| Kod sklepu (SKU) | SW8BLACK |
| Kod producenta (EAN) | 6970582641677 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.