Sterownik nawadniania RainPoint ITV305 Szary - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Sterownik nawadniania RainPoint ITV305 Szary - Gray
Specyfikacja
| Model | ITV305 |
| Ciśnienie robocze | 0,5 - 8 bar |
| Czas trwania nawadniania | 1 min. - 4 h; Czas podlewania ręcznego: 1 min. - 8 h |
| Częstotliwość nawadniania | 1 h - 12 h, 1 dzień - 7 dni; Opóźnienie podlewania: 24,48 lub 72 h. |
| Wlot wody | BSP do kranu 3/4" lub 1" |
| Zasilanie | 4 x baterie AA (brak w zestawie) |
| Temperatura pracy | 3°C - 50°C |
| Dodatkowe informacje | Sterownik 3-strefowy; Wyświetlacz LCD, Pokrętło funkcyjne z przełącznikiem stref, Wbudowany filtr metalowy, Komunikat o konieczności wymiany baterii, Format czasu 12/24h. |
| Wdoszczelność | IP65 |
| Kolor | Szary |
| Akcesoria dodatkowe | Taśma uszczelniająca, Zapasowa uszczelka gumowa, Nakrętka montażowa, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ITV305 |
| Kod producenta (EAN) | 5907085528472 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.