Sterownik nawadniania RainPoint ITV205 Szary - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Sterownik nawadniania RainPoint ITV205 Szary - Gray
Specyfikacja
| Model | ITV205 |
| Przepływ wody | 35 l/min |
| Ciśnienie robocze | 0.5-8 bar |
| Czas trwania nawadniania | od 1 min. do 3h 59 min.; Opcja Rain Delay - opóźnienia podlewania w przypadku deszczu o 24, 48 lub 72h. |
| Częstotliwość nawadniania | co 1-12h lub co 1-7 dni |
| Wlot wody | BSP do kranu 3/4" lub 1" |
| Wylot wody | Do węża ogrodowego 3/4" |
| Zasilanie | 2 x baterie AA (1.5 V, brak w zestawie); Napięcie robocze: DC 2.3V - 3.3V |
| Temperatura pracy | 3°C - 50°C |
| Dodatkowe informacje | 2-strefowy sterownik, Ekran LCD, Wbudowany filtr. |
| Wdoszczelność | IP65 |
| Kolor | Szary |
| Akcesoria dodatkowe | Taśma uszczelniająca, 2 x Zapasowa uszczelka, Nakrętka montażowa, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ITV205 |
| Kod producenta (EAN) | 5907085528465 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.