Sterownik nawadniania RainPoint HTV107B + HWG009WB Zielony - Green
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Sterownik nawadniania RainPoint HTV107B+HWG009WB Zielony - Green
Specyfikacja
| Model | HTV107B + HWG009WB |
| Ciśnienie robocze | 0.5 ~ 8 barów |
| Czas trwania nawadniania | 1 min. - 12 h; Funkcja Rain delay (wstrzymanie podlewania w przypadku deszczu na 24, 48 lub 72h) |
| Częstotliwość nawadniania | 6 planów nawadniania; Tryb Irrigation Mode (nawadnianie w wyznaczonych godzinach) i Interval Mode (krótsze cykle podlewania dla wymagających roślin) |
| Wlot wody | BSP do kranu 3/4" lub 1" |
| Wylot wody | Do węża ogrodowego 3/4" |
| Zasilanie | 4 x baterie AA (brak w zestawie) |
| Łączność | Bluetooth 5.0; Bezprzewodowy zasięg: 60 m, Aplikacja RainPoint Tuya. |
| Temperatura pracy | 3°C ~ 50°C |
| Dodatkowe informacje | Przycisk z diodą LED, Filtr na wejście wody |
| Wdoszczelność | IP54 |
| Kolor | Zielony |
| Akcesoria dodatkowe | Smart hub HWG009WB, Taśma montażowa, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | HTV107B |
| Kod producenta (EAN) | 5907085528557 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.