Statyw selfie stick do telefonu Ulanzi MA09 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw selfie stick do telefonu Ulanzi MA09 Czarny - Black
Specyfikacja
| Maksymalna długość | 180 cm (statyw), 170 cm (monopod) |
| Długość po złożeniu | 43 cm |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Mocowanie | 2w1: Gwint 1/4", Zintegrowany uchwyt do smartfonów. |
| Wykończenie | Aluminium + ABS + PC |
| Waga | 410 g; Pilot: 7g |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Uchwyt stabilizujący o obrocie 360°; Bluetooth 5.2, Pilot z wbudowanym akumulatorem polimerowym 55mAh. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C na USB-C, Uchwyt na telefon i uchwyt stabilizujący zintegrowane ze statywem, Pilot Bluetooth o zasięgu do 10 m. |
| Kod sklepu (SKU) | SB8466 |
| Kod producenta (EAN) | 6974774330332 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.