Statyw oświetleniowy Quadralite C-Stand 320
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw oświetleniowy Quadralite C-Stand 320
Quadralite C-Stand 320 cm to profesjonalny statyw studyjny do lamp, softboxów i akcesoriów oświetleniowych, wykonany ze stali nierdzewnej i stropów aluminium, który udźwignie zestawy do 20 kg i umożliwia regulację wysokości do 304 cm. Wyposażony został w kółka z hamulcem, piankowy uchwyt i 3-sekcyjną kolumnę centralną.
Specyfikacja
| Zastosowanie | Praca ze sprzętem oświetleniowym o większej wadze. |
| Rodzaj statywu | Statyw pionowy |
| Udźwig | Do 20 kg |
| Wysokość maksymalna | 304 cm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dodatkowe informacje | Średnica kolumny centralnej: 35 / 30 / 25 mm, średnica trzpienia: 16 mm (5/8”), średnica podstawy: 110cm, stal nierdzewna, stropy aluminium, składane nogi z kółkami z hamulcem. |
| Dołączone akcesoria | 1 × ramię poprzeczne, 3 × kółko |
| Waga | 6,5 kg |
| Kod sklepu (SKU) | FT_011166 |
| Kod producenta (EAN) | 5901698725402 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.