Statyw oświetleniowy Quadralite C-Stand 290
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw oświetleniowy Quadralite C-Stand 290
Statyw oświetleniowy Quadralite C-Stand 290 cm to profesjonalny statyw studyjny przeznaczony do pracy z ciężkimi lampami, softboxami i modyfikatorami światła. Wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej, zapewnia maksymalną stabilność i bezpieczeństwo nawet przy obciążeniu do 20 kg. Dzięki wysokości 290 cm i ramieniu typu boom (125 cm), statyw doskonale sprawdzi się w studiu fotograficznym, filmowym oraz na planie zdjęciowym.
Specyfikacja
| Zastosowanie | Praca ze sprzętem oświetleniowym o większej wadze. |
| Rodzaj statywu | Statyw pionowy |
| Udźwig | Do 20 kg |
| Wysokość maksymalna | 290 cm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dodatkowe informacje | Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewniająca odporność na uszkodzenia, średnica kolumny centralnej: 35 / 30 / 25 mm, średnica ramienia boom: 16 mm, kolumna centralna zakończona trzpieniem o średnicy 16 mm, solidne zaciski. |
| Dołączone akcesoria | 1 x ramię poprzeczne, 2 x kołowrotek |
| Waga | 8 kg |
| Kod sklepu (SKU) | FT_010112 |
| Kod producenta (EAN) | 5901698724191 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.