towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Statyw boom z zaciskami Godox LSA-15
Statyw - ramię fotograficzne Godox posiada aluminiową konstrukcję regulowaną teleskopowo w zakresie od 70 do 170 cm. Przeznaczony jest do montażu na statywach oświetleniowych
Specyfikacja
| Zastosowanie | Oświetlenie studyjne |
| Rodzaj statywu | Statyw typu boom |
| Udźwig | Do 2 kg |
| Wysokość maksymalna | 170 cm |
| Wysokość minimalna | 70 cm |
| Liczba sekcji | 2 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Dodatkowe informacje | Średnica rury: 19 mm w najszerszym miejscu, 13 mm w najwęższej sekcji. |
| Waga | 1,1 kg |
| Kod sklepu (SKU) | FT_010844 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344218372 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.