towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Ulanzi MT-33 Czarny - Black
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Foto i wideo |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 2 kg |
| Wysokość maksymalna | 32 cm |
| Liczba sekcji | 1 |
| Materiał | ABS + aluminium |
| Waga | 315 g |
| Dodatkowe informacje | Głowica 3D (kulowa 360°), Śruba montażowa gwint 1/4", 2 x mocowanie zimna stopka typu ISO, gwint 1/4" żeński do akcesoriów typu lampy LED; Przeznaczenie: aparaty, kamery sportowe, smartfony 60-80 mm. Poziomica, Elastyczne, antypoślizgowe nóżki. |
| Kod sklepu (SKU) | SB8450 |
| Kod producenta (EAN) | 6972436384075 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.