towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Leofoto VT-20 + Głowica LF-75
Zestaw Leofoto VT-20 + LF-75 to profesjonalne rozwiązanie wideo, które łączy wyjątkową stabilność statywu z płynnością ruchów głowicy. Nogi LF-75, wykonane z wytrzymałego stopu aluminium, zapewniają maksymalną wysokość 182 cm i bezpiecznie utrzymują sprzęt o wadze do 15kg, oferując szybkie poziomowanie dzięki misie 75 mm.
Głowica wideo Leofoto VT-20 gwarantuje perfekcyjnie płynny i kontrolowany ruch w obu płaszczyznach, będąc idealnym narzędziem do ujęć panoramicznych i dynamicznego pochylania. Mimo wysokiego udźwigu, dla uzyskania optymalnej płynności pracy zalecane jest obciążenie sprzętem do 4kg, natomiast zintegrowane gniazdo ⅜ cala z prawej strony pozwala na łatwe podłączenie monitora lub akcesoriów audio.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Foto i wideo |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 4 kg |
| Wysokość maksymalna | 182 cm |
| Wysokość minimalna | 86 cm |
| Długość po złożeniu | 88 cm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 3070 g (głowica), 4800 g (cały zestaw) |
| Dodatkowe informacje | Głowica fluidowa VT-20, przesuw podstawy do panoramowania: 360 st. (maksymalne), zakres pochylenia: +90° do –75°, średnica podstawy: (misa): 80 mm, kompatybilność ze standardową miską 75 mm. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_2492 |
| Kod producenta (EAN) | 6940828310025 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.