towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Leofoto VT-10+LF-60
Statyw Leofoto VT-10+LF-60 to solidny statyw wideo z głowicą fluidową, wykonany z trwałego aluminium. Zapewnia stabilność i płynne ruchy kamery, idealny do filmowania i fotografii. Dzięki maksymalnej wysokości 145 cm, udźwigowi 4kg i kompaktowej długości po złożeniu 79 cm, statyw Leofoto sprawdzi się zarówno w studiu, jak i plenerze.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Foto i wideo |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 4 kg |
| Wysokość maksymalna | 145 cm |
| Długość po złożeniu | 79 cm |
| Liczba sekcji | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 3160 g |
| Dodatkowe informacje | Głowica fluidowa VT-10 zestawie, średnica podstawy 60 mm przesuw podstawy do panoramowania: 360 st. (maksymalne). |
| Kod sklepu (SKU) | FT_2491 |
| Kod producenta (EAN) | 6940828393752 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.