Statyw Leofoto Summit LM-364CL Oliwkowy - Olive
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Leofoto Summit LM-364CL Oliwkowy - Olive
Leofoto Summit LM-364CL w kolorze oliwkowym to profesjonalny statyw fotograficzny wykonany z lekkiego, a jednocześnie niezwykle wytrzymałego włókna węglowego. Ten statyw do aparatu i kamery został zaprojektowany z myślą o wymagających fotografach i filmowcach, którzy cenią stabilność, precyzję oraz kamuflaż. Ten statyw gwarantuje udźwig do 30 kg i czterosekcyjną konstrukcję, co zapewnia maksymalną sztywność nawet przy użyciu ciężkich zestawów fotograficznych i obiektywów.
Statyw Leofoto LM-364CL jest kompatybilny z szeroką gamą głowic fotograficznych, gimbalowych i video, co czyni go idealnym wyborem jako statyw do kamery, statyw do aparatu czy statyw do lampy studyjnej.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 30 kg |
| Wysokość maksymalna | 170 cm |
| Wysokość minimalna | 9,6 cm |
| Długość po złożeniu | 59,8 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 2050 g |
| Dodatkowe informacje | Oliwkowozielony kolor zapewnia przewagę taktyczną podczas fotografowania w naturalnym otoczeniu, 10 rurek z włókna węglowego, wymienna misa wideo 75 mm i platforma 75 mm, wymienne nóżki. |
| Dołączone akcesoria | Futerał transportowy i kolce ze stali nierdzewnej |
| Kod sklepu (SKU) | FT_2401 |
| Kod producenta (EAN) | 6940828301801 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.