towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Statyw Leofoto Ranger LS-284C+LH-30
Leofoto LS-284CX Ranger z głowicą kulową LH-30 to nowa, ulepszona wersja kultowego statywu z włókna węglowego, zaprojektowana dla fotografów poszukujących niezawodności i precyzji. Lekka, a zarazem wyjątkowo stabilna konstrukcja z 10 warstwowego włókna węglowego i aluminium CNC oferuje ergonomiczne ograniczniki kątowe, niezależne rozstawienie nóg oraz gwint ¼’’ - 20 do montażu akcesoriów.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 172 cm (z kolumną centralną), 140 cm (bez kolumny centralnej) |
| Wysokość minimalna | 16 cm |
| Długość po złożeniu | 56 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 1460 g |
| Dodatkowe informacje | Rozmiary rurek nóg: 28/25/22/19 mm, wymienne nóżki, kolumna DC-282C zwiększa wysokość o 19,9 cm, niezależne rozstawianie nóg, gumowe nóżki (3/8") i wymienne kolce. |
| Dołączone akcesoria | Torba transportowa. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_2969 |
| Kod producenta (EAN) | 6940828369825 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.