towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Leofoto Ranger LS-225C+LH-25
Leofoto Ranger LS-225C z głowicą LH-25 to lekki i wytrzymały zestaw ze statywem fotograficznym wykonanym z włókna węglowego, stworzony z myślą o mobilnych fotografach i twórcach wideo. W zestawie znajduje się głowica kulowa LH-25 z systemem szybkiego montażu Arca-Swiss, która zapewnia płynne i precyzyjne kadrowanie ujęć.
Ten statyw do aparatu i kamery łączy kompaktowy rozmiar z imponującą stabilnością - idealny w podróży, plenerze czy studiu. Dzięki udźwigowi do 6 kg i pięciosekcyjnej konstrukcji, statyw gwarantuje pewnie wsparcie dla aparatów, kamer a nawet lamp studyjnych.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 6 kg |
| Wysokość maksymalna | 158.5 cm |
| Wysokość minimalna | 12.5 cm |
| Długość po złożeniu | 45 cm |
| Liczba sekcji | 5 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 930 g |
| Dodatkowe informacje | Z boku platformy znajduje się gwint montażowy o średnicy 1/4”, system APEX – nowatorska platforma statywowa, aluminium lotnicze, nogi przymocowane są do platformy za pomocą wałków ze stali nierdzewnej i mosiężnych tulei. |
| Dołączone akcesoria | Torba transportowa, klucze imbusowe, zestaw kolców, narzędzia wielofunkcyjne. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_2383 |
| Kod producenta (EAN) | 6940828383913 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.