towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Leofoto Poseidon LP-284C+LH-30
Statyw fotograficzny Leofoto LP-284CX Poseidon wykonany z włókna węglowego, odporny na wodę i korozję to idealny wybór do pracy w trudnych warunkach. Wyposażony w głowicę kulową LH-30 z systemem szybkiego montażu Arca, zapewnia płynny ruch i precyzyjne ustawienie aparatu. Kompaktowy, lekki i ergonomiczny, z trzema ogranicznikami kątowymi i wymiennymi nóżkami, gwarantuje wygodę pracy w plenerze i studio.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Powyżej 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 129,4 cm |
| Wysokość minimalna | 16,2 cm |
| Długość po złożeniu | 53,4 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 1430 g |
| Dodatkowe informacje | Rozmiary rurek na nogi: 28/25/22/19 mm, niezależny rozstaw nóg, trzy ograniczniki kątowe: 23st., 55st. i 85st., wymienne nóżki (3/8"), wymienne kolce, głowica kompatybilna z systemem Arca. |
| Dołączone akcesoria | Torba transportowa. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_2734 |
| Kod producenta (EAN) | 6940828301573 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.