towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Leofoto LVM-323C+BV-15
Statyw filmowy Manba LVM-323C to solidny, 3-sekcyjny statyw z włókna węglowego, którego górna część wykonana jest z aluminium lotniczego obrabianego CNC i anodowanego dla większej trwałości. Wyposażony w platformą statywową umożliwia stabilny montaż głowicy, natomiast trzy gwinty montażowe i QD ułatwiają instalację akcesoriów. W zestawie znajduje się profesjonalna głowica fluidowa Leofoto BV-15, kompatybilna z kamerami i aparatami do 10 kg.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Foto i wideo |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 168 cm |
| Wysokość minimalna | 31 cm |
| Długość po złożeniu | 79 cm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 1870 g (statyw), 1300 g (głowica) |
| Dodatkowe informacje | 3 gwinty montażowe – gwinty o średnicach 1/4" i 3/8" oraz QD, materiał: włókno węglowe i aluminium lotnicze, Arca‑Swiss. |
| Dołączone akcesoria | Torba transportowa |
| Kod sklepu (SKU) | FT_2990 |
| Kod producenta (EAN) | 6940828303454 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.