Statyw Fancier 183 cm do aparatu / kamery WT-3750 Brązowy - Brown
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Fancier 183 cm do aparatu / kamery WT-3750 Brązowy - Brown
Statyw Fancier WT‑3750 to uniwersalny, lekki statyw fotograficzny z regulowaną wysokością do 183 cm, wykonany z trwałego stopu aluminium. Dzięki głowicy 3D umożliwia precyzyjne ustawienie aparatu, kamery lub smartfona. Stabilne, teleskopowe nogi z antypoślizgowymi stopkami zapewniają podparcie nawet na nierównym podłożu. Statyw dedykowany do amatorskiej fotografii i filmowania.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 4 kg |
| Wysokość maksymalna | 183 cm max wysokość statywu, 167 cm - max wysokość robocza, 158 cm - wysokość przy całkowitym rozstawie |
| Wysokość minimalna | 61 cm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 1,4 kg |
| Dodatkowe informacje | Dwie poziomice ułatwiają ustawienie statywu w poziomie, Antypoślizgowe i regulowane stopki, Regulacja wysokości głowicy, Możliwość doczepienia ciężaru na haku dla większej stabilności, Rączka ułatwiająca przenoszenie statywu |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec |
| Kod sklepu (SKU) | SB2535 |
| Kod producenta (EAN) | 5905279996151 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.