towar niedostępny
Dostępny
Opis
Stacja dokująca BlitzWolf 8w1 BW-TH16
BlitzWolf BW-TH16 to zaawansowana, wielofunkcyjna stacja dokująca, która rozwiązuje problem braku portów i słabego zarządzania energią w nowoczesnych laptopach z USB-C. Ten kompaktowy Hub 8w1 natychmiast rozszerza możliwości komputera, oferując 8 kluczowych interfejsów za pomocą jednego kabla.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Podstawka ładująca |
| Liczba złączy | 8 |
| Rodzaje złączy | 1x HDMI, 1x USB-C PD, 1x USB-C 3.1, 2x USB-A 3.1, 1x gniazdo kart SD 3.0, 1 x MicroSD. |
| Moc | 100 W |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Wymiary ekranu LCD: 26 x 26 mm, czas pracy ekranu: 30 min, ekran dotykowy, wbudowany wentylator o 10000 obrotach, materiał: stop aluminium, szkło hartowane, wykaz prądowy: protokół PD 3.0 100W, czytnik kart: 10GBs. |
| Wysokość | 82 mm |
| Szerokość | 72 mm |
| Grubość | 22 mm |
| Waga | 218 g |
| Kod sklepu (SKU) | BW-TH16 |
| Kod producenta (EAN) | 5906168439230 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.