towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Stacja dokująca BlitzWolf 6w1 BW-S30
BlitzWolf BW-S30 to wydajna, 175-watowa stacja ładująca 6w1, która błyskawicznie zasili wiele urządzeń jednocześnie, oferując 4 porty USB-C oraz 2 porty USB-A.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Urządzenia z portem USB-C, USB-A |
| Złącza / porty | 4x USB-C, 2x USB-A |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe: AC100-240V (50Hz/60Hz) |
| Liczba portów wyjściowych | 1 |
| Liczba portów ładujących | 6 |
| Dodatkowe informacje | Protokoły: PPS / PD3.0 / PD2.0, QC4+ / QC4 / QC3 / QC2; PE2.0, PE1.0, AFC, FCP, SCP, APLLE2.4, BC1.2, długość kabla: 1 m, szybkie ładowanie o łącznej mocy do 175 W, porty USB-C1, C2 i C3 zapewniają do 100W mocy (20V/5A), USB-C4: 20 W (12V/1.67A), USB-A1 i |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 152 x 84 x 21 mm |
| Waga | 253 g |
| Kod sklepu (SKU) | BW-S30 |
| Kod producenta (EAN) | 5907085524986 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.