Spieniacz do mleka Bialetti Montalatte 330 ml Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Spieniacz do mleka Bialetti Montalatte 330 ml Czarny - Black
Spieniacz do mleka Bialetti Montalatte 330 ml to duży, ręczny model wykonany z aluminium z powłoką non-stick, umożliwiający przygotowanie większej ilości kremowej, aksamitnej pianki mlecznej poprzez energiczne ubijanie, idealny dla rodzin lub jednoczesnego robienia kilku kaw mlecznych.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Spieniacz do mleka |
| Funkcje | Spienianie mleka, podgrzewanie mleka w kuchence mikrofalowej. |
| Pojemność | 330 ml |
| Materiał obudowy | Szkło i tworzywo |
| Wymiary | 17 x 22 x 17 cm (wyminary opakowania) |
| Kolor | Srebrny |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004410/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363005579 |
| Kawiarka do kuchenek | Ceramicznych, Elektrycznych, Gazowych |
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Pojemność | 330 ml |
| Liczba filiżanek | 6 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Materiał | Aluminium pokryte teflonem |
| Kolor | Czarny |
| Kod sklepu (SKU) | B-00AGR395 |
| Kod producenta (EAN) | 8002617002004 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.