Spieniacz do mleka Bialetti Montalatte 160 ml Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Spieniacz do mleka Bialetti Montalatte 160 ml Czarny - Black
Ręczny Spieniacz do mleka Bialetti Montalatte to aluminiowe urządzenie o pojemności 160 ml, pokryte powłoką teflonową, idealne do szybkiego uzyskania gęstej, kremowej pianki mlecznej poprzez ręczne ubijanie tłokiem, przeznaczone do użytku na kuchenkach gazowych, elektrycznych i ceramicznych.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Spieniacz do mleka |
| Funkcje | Spienianie mleka, podgrzewanie mleka w kuchence mikrofalowej. |
| Pojemność | 330 ml |
| Materiał obudowy | Szkło i tworzywo |
| Wymiary | 17 x 22 x 17 cm (wyminary opakowania) |
| Kolor | Srebrny |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004410/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363005579 |
| Kawiarka do kuchenek | Ceramicznych, Elektrycznych, Gazowych |
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Pojemność | 160 ml |
| Liczba filiżanek | 3 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Materiał | Aluminium pokryte teflonem |
| Kolor | Czarny |
| Kod sklepu (SKU) | B-00AGR394 |
| Kod producenta (EAN) | 8002617001991 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.